Wenzhou Eugenia gözlük fabrikası

Yüksek kaliteli ürün, profesyonel hizmet, lazer endüstrisinde ana tedarikçi olmak!

Ana sayfa > Hakkımızda

Tarihimiz

Wenzhou Eugenia Eyewear fabrikası kaliteli güneş gözlüğü üzerine odaklanmıştır ve Çin'de 15 yılı aşkın bir süredir gözlük üretmektedir. Küçük bir operasyon olarak başladık, ancak şimdi Çin'de gözlük endüstrisinin önde gelen tedarikçilerinden biri haline geldik.


Fabrikamız

Wenzhou Eugenia Eyewear Fabrikası Wenzhou'da bulunan ve uzmanlaşmış imalat güneş gözlüğü, gözlük, gözlük zincirleri, lens temizleyici, gözlük tamir takımları ve benzeri. Bir tecrübe ve profesyonel ekibi ile. Ürünlerimizi tüm dünyada birçok ülkeye ve bölgeye ihraç ettik, özellikle ABD, İngiltere, JAPONYA vb. Ürünümüz müşterilerimiz arasında popülerlikten zevk alır. Müşterilerimize karşılıklı yardım için iş birliği dernekleri ve işbirliği bekliyoruz.

image001_副本.jpg

Bizim ürünümüz

Wenzhou Eugenia Eyewear fabrikası Ürünler şunları içerir:

1, güneş gözlüğü

2, okuma gözlükleri

3, parti gözlükleri

4, gözlük zincirleri

5, lens temizleyici

6, gözlük tamir takımları

Tüm dünyadaki Eyewear ürünlerini dünya çapında çok uluslu şirketlerden küçük bireysel şirketlere kadar geniş bir yelpazeye yayıyoruz.

paket

Bizim sertifika

Her zaman şirketimizin başarısının, sunduğumuz ürünlerin kalitesiyle doğrudan ilgili olduğunu düşünüyoruz. Sedex 4, BSCI, FDA ve sıkı kalite kontrol sistemimizde belirtilen en yüksek kalite gereksinimlerini karşılamaktadırlar.

Üretim ekipmanı

Test ekipmanı

Üretim pazarı

Hem iç piyasadan hem de denizaşırı pazardan müşterilerimiz var. Satış Ekibi iyi iletişim için akıcı İngilizce konuşabilir. Ana satış pazarımız:

Kuzey Amerika% 25.00

Güney Avrupa% 15.00

Takım (satış departmanı, QC departmanı, tasarımcı vb.)

Bizim bir dvantage

Mevcut kalıplanmış ürünlerimizin yanı sıra, Eugenia Eyewear fabrikası da müşterilerimizden çizimler veya numunelere göre ürünler üretebilir. Üretim sırasında her adımda ürün kalitesini kritik olarak kontrol ederiz.


-22 Yıl Ticaret Deneyimi ve Hepsi Bir Arada Çözümlerle 15 Yıllık Endüstriyel Deneyim
-1200 Her Yıl Çıkışa Yeni Tasarımlar
-BSCI & SEDEX Fabrika Denetimi
- Avrupa ve ABD Standartlarına Uygun Tutarlılık Kalite Kontrol için Laboratuvar
-Güçlü Üretim Hattı,% 100 Paketlemeden önce Kontrol
Sorun Giderme Servisi ile Mükemmel İletişim service@eugenia7.com